Të gjitha kategoritë

TUBE ZGJIDHJE PERSONALE

Paketimi i shkëlqyer me tub letre tërheq gjithmonë vëmendjen e konsumatorëve dhe i frymëzon ata për të blerë produktin. Ne ofrojmë shumë zgjidhje për të personalizuar tubat tuaja.

Tub letre klasike cilindrike
 • Tub letre klasike cilindrike
  Tub letre klasike cilindrike

  Qindra mandrelë të gatshme për përdorim u mundësojnë klientëve tanë të personalizojnë tubat e tyre të letrës me diametrat e brendshëm që variojnë nga 15 mm në 500 mm

 • Tub letre jo cilindrike
  Tub letre jo cilindrike

  Ne personalizojmë për klientët tanë tubat e tyre unikë jo cilindrikë. Nga ovali, trekëndëshi, i zgjatur, në kon, mund të gjeni një zgjidhje për markën tuaj.

 • Tub letre me dritare të prerë
  Tub letre me dritare të prerë

  Një dritare në tuba letre tërheq vëmendjen e konsumatorëve. Mund të jetë një dritare me prerje tërësisht ose një dritare PET e riciklueshme.

 • Tub letre me futje të personalizuar
  Tub letre me futje të personalizuar

  Shtrirja e shkëlqyer e një tubi letre mund të shfaqë më mirë produktet brenda. Dizajnerët tanë ekspertë të brendshëm ofrojnë shërbim inovativ të projektimit në strukturën tuaj të tubit të letrës.

 • Tub letre Push Up
  Tub letre Push Up

  Ideale për balsam buzësh, shkop deodorant dhe produkte të tjera kozmetike dhe për kujdesin e lëkurës.

 • Tub letre me kapak të personalizuar
  Tub letre me kapak të personalizuar

  Përveç kartonit klasik, ne u ofrojmë klientëve tanë kapakë të bërë nga pulpë mendore, plastike, tape dhe të derdhur.

 • Shaker tub letre
  Shaker tub letre

  Ideale për paketimin e artikujve të tillë si ushqime ose kozmetikë, veçanërisht barishte, erëza, pluhura kozmetikë dhe shampo për flokë të thatë.

 • Kuti dhuratë me tub letre
  Kuti dhuratë me tub letre

  Zgjidhjet tona të jashtëzakonshme për të paketuar kompletin tuaj të dhuratave me tub letre në madhësinë e duhur dhe me dekorime kreative do të tërheqin padyshim sytë e konsumatorit tuaj.

 • Shiko detajet

Qëndrueshmëria është prioriteti ynë.

Në ditët e sotme askush nuk mund të mohojë se planeti ynë është i pushtuar nga kriza mjedisore dhe dilema e zhvillimit të qëndrueshëm. Për fat të mirë, më shumë marka dhe konsumatorë po ndërmarrin veprime për të adoptuar mënyra më të qëndrueshme paketimi. Në HC Packaging ne duam t'i ndihmojmë klientët tanë të arrijnë më shumë në këtë trend.

Qëndrueshmëria është prioriteti ynë

karton i riciklueshëm

printim me bojë me vaj sojë

kapak tul i derdhur

Bëjeni tubin tuaj të letrës 100% miqësor me mjedisin.

Qendrat tona të prodhimit

Të vendosura në Kinë dhe Vietnam, fabrikat tona mbulojnë një sipërfaqe totale prodhimi mbi 20,800 metra katrorë dhe punësojnë 800+ punëtorë me përvojë.

I BESUAR NGA BRENDET GLOBALE

MARKA

Blog

Zbuloni lajmet dhe tendencat e industrisë

Le të fillojmë në tuaj
tub letre PROJEKT.
Merrni një Cituar